CERCAR EN AQUEST BLOG

dimecres, 11 de maig del 2022

Presentació nova junta

Benvolgudes famílies,

Com ja sabeu, fa uns dies que es va fer la reunió i va haver-hi el canvi de la junta directiva de l'AFA. Actualment ja hem acabat els tràmits administratius i ja és efectiu aquest canvi.

Aprofitem aquest escrit per a presentar-nos i adjuntar-vos els noms i càrrecs d'aquesta nova junta.

President: Miquel Calderer
Secretaria: Natalia Peirats
Tressorera: Karla Blanco
Vocals: Rosa, Belén, Ruth, Cristina, Ester, Rafa, Rebeca, Paola i Carla

Voldríem recordar que l'AFA no és només la junta directiva. L'AFA som totes les famílies que volem fer la nostra escola millor, és per a això que us animem a participar i aportar una mica del vostre temps per a fer de la nostra escola la segona casa per als nostres fills i filles.

Aviat us informarem de la propera junta oberta de l'AFA, a la que totes les famílies esteu convidades, per a decidir les accions a fer per al tancament d'aquest curs que, després dels 2 darrers anys tan avorrits, hem d'aconseguir que sigui recordat durant generacions.

No ens voldríem acomiadar sense agrair a l'anterior junta tota la seva feina i dedicació.


Salutacions.

Junta de l'AFA.